10 minutowy trening pośladków z Mel B [poradnik video]

Piękne, wypracowane ciało dodaje niesamowitej pewności siebie. Wielu z nas marzy o jędrnych i kształtnych pośladkach, jednak mimo największych chęci, wprowadzenie w życie systematycznych treningów i zdrowej kuchni nie zawsze przychodzi z łatwością. Zwłaszcza, kiedy jesteśmy zabiegani i zmęczeni, lub, na ćwiczenia na siłowni zwyczajnie nie mamy pieniędzy. W tym wypadku musisz sobie radzić sam ze sobą, a żeby efekty były widoczne, zapomnieć o wymówkach.

W takich momentach warto poszukać pomocy i motywacji w internecie, który jest pełen gotowych propozycji treningów. Niestety, osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z treningami w domu, często nie wiedzą, od czego zacząć. Jeśli jesteś początkujący, ten film z ćwiczeniami jest właśnie dla Ciebie!

Inne treningi na naszej stronie:
10 minutowy trening na smukłe nogi od Fit Lovers
Trening pośladków z Sylwią Szostak
Ćwiczenia na nogi i pośladki z Sylwią Wiesenberg

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=GCQBYPA2g9c

Twoją trenerką będzie dzisiaj znana na całym świecie z występów ze Spice Girls Mel B. W trakcie swojego treningu, który trwa tylko 10 minut pokaże Ci, jak wyrzeźbić piękne i jędrne pośladki. Dzięki 7 różnym ćwiczeniom z powtórzeniami z łatwością wejdziesz w odpowiedni rytm, a Mel B. pomoże Ci w tym swoim dopingiem i wesołym poczuciem humoru. Wyćwiczenie pięknego ciała w domu wymaga wiele pracy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby to sobie trochę ułatwić.

Pamiętaj, aby przed treningiem wykonać krótką rozgrzewkę, a po uspokoić ciało rozciąganiem – efekty będą murowane!

Martyna Tarnowska
Martyna Tarnowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego. Od 2014 roku doradza w wyborze dobrego sprzętu do ćwiczeń. Miłośniczka piłki nożnej, tenisa oraz treningów siłowych.

Dodaj komentarz