10 minutowe ćwiczenia na smukłe nogi od Fit Lovers [poradnik video]

Smukłe nogi to marzenie wszystkich kobiet na świecie, ale czy jesteś gotowa spróbować je osiągnąć? Jeśli tak, to ten trening, przygotowany przez międzynarodową instruktorkę fitness, Pamelę Stefanowicz z kanału FIT LOVERS- jest dla Ciebie! Potrzeba Ci tylko chęci i samozaparcia, a wymówki stosować tylko i wyłącznie jeśli chodzi o tłuste i niezdrowe jedzenie.

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=H1D_GSMvYe8

W internecie z łatwością możemy znaleźć wiele treningów, które są przeznaczone do wysmuklenia Twoich nóg, tak, aby prezentowały się znacznie lepiej. Trening Pameli nie polega tylko na wysmukleniu, ale także na spaleniu z nich tłuszczu, oraz zbudowaniu tkanki mięśniowej. Wiele treningów tego typu nie daje pożądanych efektów, a to wszystko za sprawą małej intensywności oraz nikłego napięcia mięśni podczas ćwiczeń. Wraz z przemiłą prowadzącą, która zaraża uśmiechem i motywuje swoim wyglądem, przez 10 minut, jesteśmy w stanie „spalić” nogi niemiłosiernie, oraz także zaangażować pośladki, które mają duży wpływ na wygląd i prezentację nóg.

⇒ Podczas wykonywania tego treningu niezbędna będzie dobra mata do ćwiczeń, która zminimalizuje ryzyko kontuzji.

Ćwiczenia przedstawione w tym filmiku może wykonać każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania w ćwiczeniach tego typu. Dla bardziej zaawansowanych zalecane jest powtórzenie zestawu ćwiczeń nawet do 3 razy, aby efekty były bardziej widoczne. Nie wolno również zapominać o zdrowej diecie, którą Pamela z kanału FIT LOVERS promuję wraz z swoim narzeczonym, ponieważ pozwoli nam to szybciej, oraz lepiej wysmuklić nogi, spalić tłuszcz, czy zbudować mięśnie, które będą wyglądały kobieco i z pewnością dodadzą Ci atrakcyjności.

Martyna Tarnowska
Martyna Tarnowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego. Od 2014 roku doradza w wyborze dobrego sprzętu do ćwiczeń. Miłośniczka piłki nożnej, tenisa oraz treningów siłowych.

Dodaj komentarz