Trening pośladków – Sylwia Szostak Studio [poradnik video]

Każda kobieta chciałaby mieć jędrne pośladki. Jednak aby osiągnąć oszałamiający efekt należy dobrać odpowiednie ćwiczenia oraz mieć odrobinę samozaparcia. Skoro tutaj trafiłeś, to pewnie szukasz właśnie takiego programu treningowego? Zdecydowanie możemy polecić Ci ćwiczenia z piękną oraz profesjonalną Sylwią Szostak.

Sylwia Szostak jest autorką wielu programów ćwiczeniowych. Jednym z treningów jest trening na pośladki, który będzie odpowiedni dla początkujących jak i zaawansowanych.  Trening nie jest długi, więc każda z Was bez problemu znajdzie  kilkadziesiąt minut dziennie na ćwiczenia. Sylwia Szostak ma świetne podejście do kobiet, które z nią ćwiczą. Wyjaśnia wszystko dokładnie, nie nadaje zbyt dużego tempa oraz co najważniejsze niesamowicie motywuje.

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=m-_DYz9CFYA

Motywacja w ćwiczeniach jest najważniejsza. Nie zmotywujemy się odpowiednio na programie ćwiczeń, który będzie nudny i nie przekona nas do siebie od samego początku. Program Sylwii Szostak z pewnością takim się nie okaże. Gdy zauważysz pierwsze efekty to natychmiast będziesz jeszcze bardziej zmotywowana. A one pojawią się bardzo szybko!

Martyna Tarnowska
Martyna Tarnowska

Od 2014 roku doradza w wyborze dobrego sprzętu do ćwiczeń. Miłośniczka piłki nożnej, tenisa oraz treningów siłowych.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze pochodzą od użytkowników Serwisu. Ćwiczwdomu.info nie weryfikuje zamieszczanych treści zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy zamieszczone przez użytkowników informacje są prawdziwe, jak i czy użytkownicy faktycznie skorzystali z usług firm, których dotyczy komentarz. Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.