Ćwiczenia Sylwii Wiesenberg na seksowne nogi i pośladki [poradnik video]

Ćwiczenia w domu stają się coraz bardziej popularne. Głównie za sprawką Ewy Chodakowskiej miliony kobiet ruszyły się z kanap i zaczęły aktywnie żyć.

Równie znaną trenerką jest Sylwia Wiesenberg. Ma ona swoje autorskie programy treningowe, którymi zaraża miliony kobiet. Ćwiczenia Sylwii Wiesenberg na seksowne nogi i pośladki pozwolą wzmocnić dolne partie mięśni. Każda kobieta przykłada wagę do wyglądu swoich pośladków oraz nóg. Szczególnie wiosną i latem, gdyż wtedy nogi oraz pośladki są mocno eksponowane. Sylwia Wiesenberg gwarantuje, że po regularnych treningach można naprawdę spodziewać się spektakularnych efektów.

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=oEfnX6YXBHo

Programy autorstwa Sylwii Wiesenberg nie są zbyt długie, więc łatwo pogodzisz codzienne ćwiczenia z obowiązkami.. Do ćwiczeń Sylwii Wiesenberg na seksowne nogi i pośladki nie trzeba nikogo przekonywać. Wystarczy, że raz wykona się program od A do Z i będzie się już zakochanym zarówno w trenerce jak i także w ćwiczeniach, które proponuje. Gdy ćwiczenia przypadają nam do gustu, to w zasadzie mamy już za sobą połowę sukcesu. Do ćwiczeń nie będziemy musieć się zmuszać, a będą sprawiać nam radość.

Martyna Tarnowska
Martyna Tarnowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego. Od 2014 roku doradza w wyborze dobrego sprzętu do ćwiczeń. Miłośniczka piłki nożnej, tenisa oraz treningów siłowych.

Dodaj komentarz