10 minutowy trening brzucha Mel B [poradnik video]

Wydaje Ci się, że płaski i umięśniony brzuch to coś nieosiągalnego? Nic bardziej mylnego. Nie pozwól, aby Twoje kolejne próby treningowe zakończyły się na etapie rozpoczęcia. Wystarczy odrobina determinacji, a już wkrótce zobaczysz pierwsze efekty. Pamiętaj najtrudniejsze są początki. W miarę upływu czas oraz ilości treningów stają się one coraz łatwiejsze do wykonania.

Przedstawiamy film, który wskaże Ci właściwą drogę do celu, jakim jest idealnie wyrzeźbiony brzuch.  Trening trwa zaledwie 10 minut i jest skoncentrowany na wzmacnianiu mięśni tej partii ciała. Prowadzi go znana piosenkarka, a obecnie trenerka fitness Mel B. Niech jej idealna figura stanie się motywatorem Twoich działań.

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=gUY8RC96eTE

Zobacz także inne treningi Mel B:
10 minutowy trening pośladków z Mel B
10 minutowy trening nóg z Mel B

Ćwiczenia pokazywane na filmiku wykonujemy głównie leżąc na plecach. Kolejno robimy 10 serii różnego rodzaju ćwiczeń. Są to ćwiczenia mające na celu wzmocnienie głównie mięśni brzucha. Obejmują one między innymi skłony proste, skośne oraz brzuszki. Podczas treningu intensywnie pracują również mięśnie nóg oraz pośladków. Wykonując przedstawione ćwiczenia w sposób regularny staniesz się posiadaczką nie tylko idealnie płaskiego brzucha ale również całej sylwetki. Przy wykonywaniu tego programu treningowego przydatna będzie mata do ćwiczeń.

Nie odkładaj ćwiczeń do jutra. Być może już dziś uda Ci się znaleźć 10 minut tylko dla siebie i swojego ciała. Pamiętaj o tym, aby trening rozpocząć rozgrzewką. Zaczynamy!

https://www.youtube.com/watch?v=gUY8RC96eTE

Martyna Tarnowska
Martyna Tarnowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego. Od 2014 roku doradza w wyborze dobrego sprzętu do ćwiczeń. Miłośniczka piłki nożnej, tenisa oraz treningów siłowych.

Dodaj komentarz