10 minutowy trening nóg od Mel B [poradnik video]

Za oknami mamy już wiosnę, a za niedługo nawiedzi nas lato. W związku z tym będziemy pokazywać więcej swojego ciała i już tak łatwo nie zakryje się wszelkiego rodzaju niedoskonałości. Zamiast się zastanawiać nad zakrywaniem kompleksów, to lepiej jest się ich pozbyć. Najbardziej pokazuje się latem nogi, a nie zawsze są one idealne. Aby móc się mieć czym chwalić warto zadbać o systematyczny ćwiczenia nóg, a już po kilku dniach zauważymy efekty.

W sieci znajduje się mnóstwo gotowych programów ćwiczeniowych na nogi. Nie chcemy jednak marnować czasu na treningi, które nie przyniosą satysfakcjonującego efektu. Wolimy coś bardziej sprawdzonego. Programem ćwiczeń sprawdzonym oraz w stu procentach przynoszącym efekty jest propozycja Mel B.

mel-b-10-min-trening-nog
źródło: https://www.youtube.com/watch?v=-t2-fg2wrQg

Ćwiczenia te zostały przygotowane przez byłą piosenkarkę Spice Girls, Mel B. Są to specjalne ćwiczenia, które wyszczuplą oraz wysmuklą nasze nogi. Trening ten sprawi, że nasze podejście do treningu się zmieni. Trening trwa bardzo krótko, więc łatwo pogodzimy go z obowiązkami dnia codziennego. Trenerka oprócz swojego profesjonalizmu tryska także pozytywnym nastawieniem oraz energią. Podoba to się uczestnikom ćwiczeń oraz osobom ćwiczącym przed ekranem komputera czy też przed telewizorem.

Gumy do ćwiczeń fitness mogą być świetnym dopełnieniem tego treningu.

Przed samymi ćwiczeniami należy wykonać rozgrzewkę, a tuż po wykonać stretching. Powodzenia w ćwiczeniach!

Martyna Tarnowska
Martyna Tarnowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego. Od 2014 roku doradza w wyborze dobrego sprzętu do ćwiczeń. Miłośniczka piłki nożnej, tenisa oraz treningów siłowych.

Dodaj komentarz