Krótki, 14 minutowy trening brzucha – Natalia Gacka [poradnik video]

Każdy z nas chciałby pochwalić się płaskim brzuchem, jednak nie każdy gotowy jest na systematyczną pracę na treningu i w kuchni. Gdy z tym drugim musisz radzić sobie samodzielnie, to w przypadku ćwiczeń musisz zastosować zasadę, która da Ci najlepsze efekty – tzw. zero wymówek.

W sieci znajdziecie wiele gotowych treningów oraz pojedynczych ćwiczeń, jednak początkującemu trudno jest się odnaleźć w określeniach używanych przez bardziej doświadczone osoby. Jeżeli jesteś początkujący i szukasz konkretnego treningu na mięśnie brzucha to ten jest dla Ciebie.

⇒ Zobacz także: Przyrząd do ćwiczeń crunch.

trening brzucha dla początkujących
źródło: https://www.youtube.com/watch?v=nQmldytUkjc

Poniżej znajdziesz film, który wprowadzi Cię w tajniki treningu brzucha dla początkujących. Specjalny film, który został przygotowany przez znaną polską trenerkę, Natalię Gacką, odmieni Twoje spojrzenie na ćwiczenia, które możemy wykonywać w domu. Trening mięśni brzucha przygotowany przez Panią Natalię trwa 14 minut. Złożony jest z 3 obwodów po 7 ćwiczeń, wykonywanych ciągiem po 20 powtórzeń. Trenerka wyszczególnia ćwiczenia, które należy wykonywać naprzemiennie na każdą ze stron.

⇒ Idealnym uzupełnieniem ćwiczenia brzucha mogą być proste ćwiczenia z użyciem hula hop.

Nie zapomnij o krótkiej rozgrzewce oraz stretching’u po wykonaniu ćwiczeń. Powodzenia!

Martyna Tarnowska
Martyna Tarnowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego. Od 2014 roku doradza w wyborze dobrego sprzętu do ćwiczeń. Miłośniczka piłki nożnej, tenisa oraz treningów siłowych.

Dodaj komentarz