Krótki, 14 minutowy trening brzucha – Natalia Gacka [poradnik video]

Każdy z nas chciałby pochwalić się płaskim brzuchem, jednak nie każdy gotowy jest na systematyczną pracę na treningu i w kuchni. Gdy z tym drugim musisz radzić sobie samodzielnie, to w przypadku ćwiczeń musisz zastosować zasadę, która da Ci najlepsze efekty – tzw. zero wymówek.

W sieci znajdziecie wiele gotowych treningów oraz pojedynczych ćwiczeń, jednak początkującemu trudno jest się odnaleźć w określeniach używanych przez bardziej doświadczone osoby. Jeżeli jesteś początkujący i szukasz konkretnego treningu na mięśnie brzucha to ten jest dla Ciebie.

Zobacz także: Przyrząd do ćwiczeń crunch.

trening brzucha dla początkujących
źródło: https://www.youtube.com/watch?v=N0Yo1g-NcTI

Poniżej znajdziesz film, który wprowadzi Cię w tajniki treningu brzucha dla początkujących. Specjalny film, który został przygotowany przez znaną polską trenerkę, Natalię Gacką, odmieni Twoje spojrzenie na ćwiczenia, które możemy wykonywać w domu. Trening mięśni brzucha przygotowany przez Panią Natalię trwa 14 minut. Złożony jest z 3 obwodów po 7 ćwiczeń, wykonywanych ciągiem po 20 powtórzeń. Trenerka wyszczególnia ćwiczenia, które należy wykonywać naprzemiennie na każdą ze stron.

Nie zapomnij o krótkiej rozgrzewce oraz stretching’u po wykonaniu ćwiczeń. Powodzenia!

Zainteresowania odwiedzających:
  • natalia gacka ćwiczenia dla początkujących
  • trening ramiona Gacka
  • https://www cwiczwdomu info/14-minutowy-trening-brzucha/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close

Pin It on Pinterest