Sześciopak w 10 minut dziennie – Szymon Gaś i Katarzyna Kępka [poradnik video]

Szymon Gaś i Katarzyna Kępka to fantastyczny duet, który rozrusza nawet najbardziej leniwą osobę. Każdy chce przecież móc latem pochwalić się świetną figurą w kostiumie kąpielowym. Szczególnie pod uwagę brany jest płaski brzuszek. Wspomniany właśnie duet nagrał świetny program treningowy, który zamieni nasz brzuch z oponki z przysłowiowy „sześciopak”.

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=raQh-D6V8iU

O jakim programie mowa? Oczywiście chodzi o SIX PACK Workout. Na początku trening może się wydawać trudny, ale tak naprawdę te jedyne dziesięć minut leci jak z płatka. Ćwicząc sumiennie już po kilkunastu dniach zauważymy pierwsze efekty. Z ludźmi jest tak, że gdy zauważą pierwsze efekty, to są już w siódmym niebie i na pewno nie przerwą treningów. Najgorzej jest jednak zacząć i regularnie ćwiczyć na samym początku swojej przygody z fitnessem. Jednak przy Kasi i Szymonie nudzić się nie będziemy. Zawsze uśmiechnięci, pozytywnie nastawieni, a jednocześnie profesjonalni będą z każdym treningiem skutecznie motywować nas do dalszej pracy. I o to właśnie chodzi.

⇒ Przeczytaj również nasz poradnik dotyczący najlepszych ćwiczeń na brzuch w domu bez sprzętu!

Tego oczekują osoby początkujące. Grunt to motywacja. Zapoznając się z samą metamorfozą Kasi Kępki już powinniśmy być odpowiednio zmotywowani. Każdy chciałby przecież wyglądać jak ona.

Martyna Tarnowska
Martyna Tarnowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego. Od 2014 roku doradza w wyborze dobrego sprzętu do ćwiczeń. Miłośniczka piłki nożnej, tenisa oraz treningów siłowych.

Dodaj komentarz