Ćwiczenia na brzuch i boczki – pełny trening Moniki Kołakowskiej [poradnik video]

Wielu z nas boryka się z problemem, jakim jest nagromadzenie dużej ilości tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha. Pozbycie się fałdek i zmniejszenie boczków wymaga odpowiednio dobranej diety. Naszym sprzymierzeńcem w walce z oponką jest też picie dużej ilości wody. Jednakże, poza zdrowym odżywianiem, warto wprowadzić do swojej rutyny regularne treningi. Systematyczny wysiłek fizyczny to świetny sposób na płaski i jędrny brzuch.

Dobranie odpowiedniego zestawu ćwiczeń może być nieco problematyczne dla osób początkujących. Mimo tego, że internet oferuje nam masę filmików instruktażowych, to amatorzy mogą mieć problem z wyborem. Jeśli jesteś sportowym nowicjuszem, pragniesz wzmocnić swój brzuch i zniwelować boczki, ten trening będzie idealnym początkiem walki o piękną sylwetkę.

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=P7Hzm73iQwY

Poniżej znajduje się filmik, który przedstawia zestaw ćwiczeń, angażujących mięśnie brzucha. Zostały one dopasowane do zapotrzebowania i możliwości osób początkujących. Trening na brzuch i boczki opracowała doświadczona trenerka, Monika Kołakowska. W swoim programie ćwiczeniowym zawarła niezbędną rozgrzewkę oraz rozciąganie. Zasadniczy trening brzucha składa się z trzech serii, uwzględniających dziesięć trzydziestosekundowych ćwiczeń. Do treningu potrzebna jest jedynie mata do ćwiczeń.

Pamiętaj o tym, że najważniejsza jest systematyczność. Trenując kilka razy w tygodniu, zwiększasz swoją szansę na osiągnięcie wspaniałych rezultatów. Do dzieła!

Martyna Tarnowska
Martyna Tarnowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego. Od 2014 roku doradza w wyborze dobrego sprzętu do ćwiczeń. Miłośniczka piłki nożnej, tenisa oraz treningów siłowych.

2 komentarze do “Ćwiczenia na brzuch i boczki – pełny trening Moniki Kołakowskiej [poradnik video]”

Publikowane komentarze pochodzą od użytkowników Serwisu. cwiczwdomu.info nie weryfikuje zamieszczanych treści zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy zamieszczone przez użytkowników informacje są prawdziwe, jak i czy użytkownicy faktycznie skorzystali z usług firm, których dotyczy komentarz. Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.
  1. Jaka kwota tego zbiegu?

  2. Mi niestety żadne ćwiczenia nie pomagały…Chudłam, ale boczki nadal były. W końcu koleżanka powiedziała mi o miejscowym usuwaniu tkanki tłuszczowej w jednej z klinik w Krakowie. Już jestem po zabiegu lipolizy iniekcyjnej i gorąco wszystkim polecam. Oczywiście, jest to rozwiązanie w ostateczności, ale czasem nie da się inaczej. :/

Dodaj komentarz