20 minutowy trening na seksowne uda i pośladki dla początkujących – Natalia Gacka [poradnik video]

Każda kobieta marzy o tym, aby mieć seksowne uda oraz jędrne pośladki. Jednak nie każda kobieta wie co robić, aby marzenia te stały się rzeczywistością.

W sieci znajduje się masa filmów z ćwiczeniami, które motywują do pracy nad swoim ciałem. By mieć jednak uda i pośladki marzeń, to warto sięgnąć po fantastyczny trening jakim jest 20 minutowy trening na seksowne uda i pośladki dla początkujących trenerki Natalii Gackiej. Gdy jesteś osobą początkującą i chcesz w przyszłości posiadać umięśnione i jędrne pośladki to trening ten jest idealny dla Ciebie.

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=TBRCq_JnfUc

Ten program ćwiczeń został przygotowany przez Natalię Gacką, która jest znaną polską trenerską. Podczas programu ćwiczeniowego wykonuje się pięć ćwiczeń siłowych jedno po drugim. Bez żadnej przerwy. Podczas tego programu nie wykonuje się ćwiczeń na czas, a na powtórzenia. Jest to nowość, ponieważ zwykle dane ćwiczenie wykonuje się przez konkretny czas. Cały trening ten trwa jedyne dwadzieścia minut. Podczas tych dwudziestu minut wykonujemy specjalnie dobrane ćwiczenia na pośladki oraz na uda. Każde z ćwiczeń jest jasno przedstawione, a i sama trenerka w czasie treningów dokładnie tłumaczy na czym polega każde z ćwiczeń. Należy zatem dokładnie obserwować oraz słuchać Natalii. Wtedy absolutnie wszystko powinno być jasne.

Nie można w żadnym wypadku zapominać o rozgrzewce przed treningiem, a o rozciąganiu po skończonych ćwiczeniach. Warto spróbować!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.