Potęga z natury – zobacz co oferuje nam sama przyroda

green-natureOd tysiącleci wykorzystujemy naturalne zasoby naszej planety. Nauczyliśmy się naprawdę wiele o różnych właściwościowych roślin, produktów odzwierzęcych i innych produktów pochodzenia naturalnego. Rozwój medycyny i technologii spowodował, że odeszliśmy od naturalnych rozwiązań na rzecz syntetycznych zamienników. Obecnie jednak panuje silny trend powrotu do korzeni i ponownego spojrzenia przychylnym okiem na to, co natura ma nam do zaoferowania.

Gdyby nie ludzka dociekliwość w zakresie specyficznych właściwości roślin czy innych darów natury, pewnie nigdy byśmy nie odkryli aspiryny, penicyliny, witamin i innych substancji wpływających korzystnie na organizm. Nauczyliśmy się pozyskiwać te same składniki przy pomocy technologii, ale to przyroda od samego początku zapewniała nam wszystko, co niezbędne do życia.

Natura w służbie sportowców

Oto kilka ciekawych substancji pochodzenia naturalnego, które znacznie podnoszą osiągnięcia w sporcie, podniosą libido, produkcję testosteronu i pomogą Ci w zwiększeniu masy oraz siły mięśniowej. Co najważniejsze, wszystkie są naturalne i bezpieczne dla zdrowia.

Colostrum – nazywane także siarą bydlęcą jest popularną substancją, pomagającą sportowcom w osiąganiu wysokich rezultatów. To jeden z najmocniejszych, naturalnych suplementów, z powodzeniem mogący być stosowany jako zdrowsza i legalna alternatywa dla sterydów. Colostrum dostarcza czynnik IGF-1, który jest niemal identyczny z ludzkim. Działa synergicznie z hormonem wzrostu. Doświadczenia przeprowadzone na Uniwersytecie Delaware w USA wykazały wzrost masy mięśniowej w grupie ochotników o średnio 1,49 kg w 8 tygodni.

Pyłek pszczeli – niemożliwy do uzyskania w sposób syntetyczny składnik, produkowany jedynie przez pszczoły. Zwiększa wytrzymałość i wydolność organizmu. Dostarcza czynnik IGF-1, a także jest bogaty w fitosterole i zoosterole. To prawdziwe bogactwo witamin i minerałów.

Schisandra (cytryniec chiński) – to kolejny „magiczny” składnik, który nie tylko poprawia zdolności wysiłkowe i odporność na zmęczenie, ale także wykazuje ochronne działania na nerki, płuca, serce i mózg. Stymuluje produkcję przeciwutleniaczy, a składniki aktywne działają anabolicznie na mięśnie.

Maca – to jeden z tych produktów, który znany był już przed wiekami. Indianie wykorzystywali macę jako dar od bogów na przedłużenie życia, zwiększenie energii, a także lepszą kondycję seksualną, gdyż maca jest także afrodyzjakiem.

Wyciąg z łusek granatu – lubisz owoc granatu? A czy wiesz, że jego łuski mają właściwości prozdrowotne? Otóż wyciąg z łusek granatu znacząco podnosi poziom testosterony, według badań średnio o 16-30% w czasie 2 tygodni. Jest to także doskonały sposób na problemy z niskim libido, gdyż substancja ta jest naturalnym afrodyzjakiem.

Mleczko pszczele – zastanawiałeś się, dlaczego królowa pszczół jest taka duża? Otóż właśnie dlatego, że spożywa mleczko pszczele, będące substancją przeznaczoną tylko dla niej. Mleczko jest bogate w testosteron, czynnik IGF-1, witaminy, minerały i substancje odżywcze. To jeden z najsilniejszych naturalnych anabolików.

Podobnie działających substancji jest jeszcze wiele w naturze. Odpowiednie połączenie tych produktów zapewnia niebywałe wprost efekty. Z takim właśnie połączeniem i podaniem ich w postaci łatwego do przyjęcia suplementu spotkasz się w suplemencie Alpha Human, czerpiącym z natury to, co najlepsze. Przyroda zaopatruje nas we wszystkie niezbędne produkty, warto więc to wykorzystać i ponownie zwrócić się do starych, sprawdzonych metod leczenia i wspomagania, tylko w nowoczesnym wydaniu.

Podobnie działających substancji jest jeszcze wiele w naturze. Odpowiednie połączenie tych produktów zapewnia niebywałe wprost efekty. Z takim właśnie połączeniem i podaniem ich w postaci łatwego do przyjęcia suplementu spotkasz się w suplemencie Alpha Human, czerpiącym z natury to, co najlepsze.
Przyroda zaopatruje nas we wszystkie niezbędne produkty, warto więc to wykorzystać i ponownie zwrócić się do starych, sprawdzonych metod leczenia i wspomagania, tylko w nowoczesnym wydaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pin It on Pinterest

Close