Platforma wibracyjna

Platformy wibracyjne Power Plate
Platformy wibracyjne Power Plate

Platforma wibracyjna była niezwykle popularna kilka lat temu. Dziś stosunkowo niewiele osób wie o korzyściach, jakie przynosi trening na takim urządzeniu. Co warto wiedzieć o platformie wibracyjnej?
Osoby zamierzające intensywnie ćwiczyć mają do wyboru wiele urządzeń, a jednym z nich jest platforma wibracyjna. Jaką platformę wibracyjną kupić? Zadanie wcale nie jest takie łatwe, bo producenci przez lata udoskonalali oferowane produkty. Dzięki temu dziś zainteresowani zakupem mogą wybierać w różnych propozycjach.

Dostępne aktualnie w sklepach sportowych platformy wibracyjne można podzielić m.in. z uwagi na sposób odchylania się. W efekcie można mówić o platformach osiowych i linowych. Działanie tych pierwszych jest podobne do działania huśtawki – tylko centrum platformy jest stabilne, pozostała część odchyla się w prawo i lewo. W przeciwieństwie do platform osiowych, platformy liniowe poruszają się tylko w górę i dół. Jako osoba zastanawiająca się, jaką platformę wibracyjną wybrać, musisz mieć świadomość tego, że istnieją wymienione rodzaje.

Jaka platforma wibracyjna będzie najlepsza?

Każda z wymienionych platform wibracyjnych ma swoje zalety i wady. By zdecydować się na konkretny model, dobrze przetestować każde z urządzeń. To można zrobić zarówno w sklepach sportowych posiadających w sprzedaży platformy wibracyjne, można również w siłowniach. Dziś, choć platformy wibracyjne nie cieszą się ogromnym zainteresowaniem, i tak znajdują się w wielu siłowniach lub centrach fitnessu.
Wybór odpowiedniej platformy wibracyjnej powinien być podyktowany również ćwiczeniami, jakie osoba zainteresowana zamierza wykonywać na urządzeniu. Zasadniczo na platformie można wykonać nie tylko trening wyszczuplający czy rozciągający, lecz także zrelaksować się. Urządzenia te są wykorzystywane bowiem przy treningu masującym.

Platforma wibracyjna – opinie i cena

Jako osoba zastanawiająca się, którą platformę wibracyjną kupić, powinieneś wiedzieć, że wybór możesz sobie ułatwić, sprawdzając aktualne zestawienie takich urządzeń. Ranking platform wibracyjnych to świetny sposób, by sprawdzić, co o poszczególnych modelach sądzą specjaliści. Rzetelne zestawienia, które omawiają zalety i wady konkretnych urządzeń, możesz znaleźć m.in. na stronach internetowych związanych z tematyką sportową.
Ile kosztuje platforma wibracyjna? Ceny są zróżnicowane. Najtańsze są urządzenia używane. Platformę w dobrym stanie, ale używaną, możesz zakupić już za ok. 300 zł. Zakup nowej wiąże się z wydatkiem m.in. 1 300 zł. Ostateczna cena jest uzależniona wyłącznie od producenta – ceny niektórych urządzeń przekraczają kwotę 2 000 zł.

Platforma wibracyjna – Cena i Ranking 2017

W poniższej tabeli znajduje się Ranking oraz Cena dziesięciu aktualnie najpopularniejszych produktów w kategorii Platformy wibracyjne. Ranking jest aktualizowany każdego dnia.

Zainteresowania odwiedzających:
  • najlepsza platforma wibracyjna
  • platforma wibracyjna opinie
  • platforma wibracyjna cena
  • jaka platforme wibrujaca wybrac
  • platforma wibracyjna efekty
  • platforma wibracyjna toner cena
  • power plate cena

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pin It on Pinterest