Ławeczka

Brzuch jest newralgicznym punktem wielu osób. Jego wyćwiczenie należy do jednych z najtrudniejszych. Czasem wymaga kilka sezonów, aby uzyskać choćby niewielki efekt. Trzeba również wiedzieć jak ćwiczyć i jakie ćwiczenia najlepiej się sprawdzą, bowiem brzuch to nie jeden mięsień, a spora ich liczba i o ile na te powierzchniowe łatwiej podziałać, o tyle do pobudzenia mięśni głębokich trzeba już więcej wysiłku. Pomocne podczas ćwiczeniach tej partii ciała mogą być rozbudowane urządzenia do wykonywania między innymi brzuszków. Jeśli nie mamy czasu na siłownię, albo po prostu wolimy ćwiczyć w domu, dobrym rozwiązaniem staje się ławeczka do ćwiczeń.

Ławeczka do brzuszków to zysk w postaci zachowania prawidłowej pozycji podczas wykonywania tego rodzaju ćwiczeń, a ponadto wygoda podczas kolejnych skłonów. Ławka to idealna alternatywa do ćwiczenia w domu, jeśli oczywiście dysponujemy miejsce na jej zainstalowanie oraz pieniędzmi, które pozwolą sfinansować taki zakup. Cena jaką trzeba ponieść to koszt od stu kilkudziesięciu złotych nawet do kilkuset złotych. Jednakże w celach domowych ćwiczeń, nie potrzeba bardzo rozbudowanego sprzętu jaki znaleźć można w najlepiej wyposażonych siłowniach. Wystarczającą będzie prosta ławeczka, która po prostu umożliwi w wygodny i bezpieczny sposób wykonywanie określonych ćwiczeń.

Ławeczka – opinie

Jaką ławeczkę kupić? To zależy od tego czy ma ona nam posłużyć do wykonywanie prostych ćwiczeń, czy też może planujemy dźwigać sztangę z pozycji leżącej. Do wyboru jest bardzo dużo ofert, a żeby ułatwić sobie podjęcie decyzji o sprzęcie, z którego będziemy zadowoleni warto zajrzeć do komentarzy, gdzie znajdują się opinie. To zdecydowanie ułatwi wybór. Ponadto przyszły użytkownik z pewnością będzie usatysfakcjonowany i zyska pewność co do wybranego przyrządu, ze względu na to, że są to opinie innych osób korzystających z takiego sprzętu, więc można pokładać duże nadzieje w ich rzetelności i autentyczności. Mało komu przecież zależy na tym, aby polecić sprzęt, który się nie sprawdza i jest drogi.

Ławka do ćwiczeń – Cena i Ranking 2015

W poniższej tabeli znajduje się Ranking oraz Cena pięciu aktualnie najpopularniejszych produktów w kategorii Ławki. Ranking jest aktualizowany każdego dnia i pochodzi z serwisu Skąpiec.pl!

Miejsce Produkt Producent Cena
1 Thorn Ławka do ćwiczeń ze sztangą 7828LB Thorn Aktualna cena
2 Marbo Sport Ławka z asekuracją MS-L011 Marbo Sport Aktualna cena
3 Marbo Sport MH-L002 Marbo Sport Aktualna cena
5 Hop-Sport Ławeczka regulowana pod sztangę HS-1055 Hop-Sport Aktualna cena
1 Hop-Sport Ławeczka regulowana pod sztangę HS-1075 z modlitewnikiem Hop-Sport Aktualna cena

4 Komentarzy “Ławeczka

 • Wrzesień 22, 2014 at 2:31 pm
  Permalink

  Kupiłem ławetczkę którą mi poleciliście i jest super! Dzięki!

  Reply
 • Wrzesień 27, 2014 at 11:15 am
  Permalink

  Tego szukałem:)

  Reply
 • Lipiec 21, 2015 at 3:39 pm
  Permalink

  Samemu myślę o kupnie jakieś taniej ławki do ćwiczeń. Nie wiem tylko czy brać taką z dodatkowymi hantlami, gumami do rozciągania czy nawet stojakom na sztangę. Może mogą mi Państwo doradzić co sądzić o takim sprzęcie http://www.***.com/lawka-do-brzuszkow-olympics-sport-opinia/ czy nada się on do wielu ćwiczeń w domu, czy jest sens go kupować czy lepiej coś lepszego. Bardzo proszę o odpowiedź jeśli ktoś się orientuje.

  Reply
  • Lipiec 21, 2015 at 7:40 pm
   Permalink

   Wg nas lepiej zainwestować w coś lepszego. Dodatkowo z doświadczenia wiem, że wygięte ławeczki są po prostu niewygodne.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.