Komputer sportowy – krokomierz

Osoby zainteresowane regularnym treningiem fizycznym, koniecznie powinny zdecydować się na zakup odpowiedniego sprzętu dla sportowców. Idealnym wyborem może okazać się krokomierz. Poszczególne modele różnią się między sobą pod względem udostępnianych funkcji, co oczywiście wpływa także na cenę. Warto zastanowić się, jaki krokomierz kupić, biorąc pod uwagę swoje najważniejsze oczekiwania.

Omron Jog Style - krokomierz do paska
Omron Jog Style – krokomierz do paska

Opinie o krokomierzach

Na stronach internetowych o tematyce sportowej na pewno szybko odnajdziemy odpowiedź na pytanie, jaki krokomierz jest obecnie najlepszy. Możemy zadać internautom pytanie – jaki krokomierz polecacie, zapoznając się z ich wskazówkami. Na pewno pomocny okaże się także krokomierz – ranking, szczególnie jeśli nie wiemy, jakie warianty są dostępne na rynku.

Jak działa krokomierz?

Jeśli zależy nam na wygodnym urządzeniu, na pewno odpowiednim rozwiązaniem okaże się zegarek z krokomierzem. Należy jednak upewnić się, czy wybrany produkt posiada wystarczająco dużo funkcji – takich jak chociażby pomiar kalorii czy pomiar tętna. Zazwyczaj poszczególne funkcje krokomierza są dostępne za pomocą wybranych przycisków, a sama obsługa nie jest zbyt kłopotliwa. Warto zaznaczyć, że profesjonalny produkt powinien być wyposażony między innymi w pulsometr oraz zegarek.
Jak działa krokomierz? Jak widać, nie jest to skomplikowane, ponieważ współcześni producenci starają się zapewnić nam produkt o komfortowej obsłudze. Warto pamiętać o własnej wygodzie, wybierając model, który nie okaże się zbyt skomplikowany. Należy także zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje, takie jak pomiar ciśnienia, kompas czy wysokościomierz.

Zdecydowałeś się już na zakup. Ale jaki krokomierz kupić?

 • Krokomierz naręczny z zegarkiem – te krokomierze to nic innego jak zegarki wyposażone w funkcje liczenia kroków. Są zdecydowanie droższe niż krokomierze noszone przy pasku. Krokomierze naręczne mają dużo funkcji, takich jak: pomiar międzyczasów, stoper, timer, podświetlany cyferblat umożliwiający odczytanie wyniku po zmierzchu, a niekiedy nawet pulsometr.
 • Naręczny, sportowy krokomierz – te krokomierze wyglądają jak zwykły zegarek, ale pomiar czasu nie jest ich główna funkcją. Poza liczeniem kroków i dystansu mają wbudowany kompas. Takie krokomierze wybierają osoby, dla których chodzenie jest pasją.
 • Krokomierz do paska – posiadają najmniej opcji, ale można je nosić do każdego stroju. Najtańsze i najbardziej żywotne.

Aby wybrać właściwy krokomierz dla Ciebie, najłatwiej będzie spisać wszystkie ważne dla Ciebie funkcje i kupić taki, który posiada je wszystkie.

Ile kosztuje krokomierz?

Nie da się ukryć, że funkcjonalność krokomierza jest uzależniona od jego ceny. Jeśli zależy nam na bardziej profesjonalnym produkcie, musimy liczyć się z tym, że krokomierz będzie odpowiednio droższy. Jaki krokomierz wybrać, aby był on atrakcyjny także pod względem ceny? Możemy zdecydować się na model mniej znanej marki, upewniając się wcześniej, że posiada ona pozytywne opinie konsumentów.

Komputer sportowy / Krokomierz – Cena i Ranking 2017

W poniższej tabeli znajduje się Ranking oraz Cena dziesięciu aktualnie najpopularniejszych produktów w kategorii Komputer sportowy / Krokomierz. Ranking jest aktualizowany każdego dnia.

Zainteresowania odwiedzających:
 • krokomierz na rękę
 • krokomierz cena
 • krokomierz opinie
 • krokomierze
 • krokomierz ranking
 • jaki krokomierz polecacie
 • krokomierze cena
 • jak nosić krokomierz
 • dobry krokomierz
 • zegarek krokometr

2 Komentarzy “Komputer sportowy – krokomierz

 • 16 czerwca 2017 at 14:00
  Permalink

  Taki krokomierz to ciekawa sprawa. Można zobaczyć ile się zrobiło kroków w zwykłym dniu pracy lub na spacerze 😀 . Ja mam krokomierz Silvy – polecam 🙂

  Reply
 • 11 kwietnia 2015 at 20:39
  Permalink

  Posiadam krokomierz przyczepiany do paska i powiem wam, że zdziwiłem się, ile przechodzę podczas „niby” siedzącej pracy.

  Polecam każdemu.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close

Pin It on Pinterest