Odzież na rower, czyli jaka?

Uprawianie sportu wiąże się z koniecznością zakupu nie tylko niezbędnych urządzeń, lecz także odzieży, np odzieży na rower. Jeżeli masz zamiar użytkować rower nie tylko do rekreacyjnych przejażdżek, to sprawdź, jaką odzież zakupić. Jeżeli chodzi o odzież rowerową, to początkujący rowerzyści najczęściej rezygnują z zakupu takiej. Rzeczywiście – rekreacyjne przejażdżki nie wymagają specjalnego ubioru. Sytuacja zmienia się jednak wówczas, gdy rower przestaje służyć wyłącznie do takich przejażdżek, a rowerzysta decyduje się wyjechać na rowerze na jedną z ruchliwszych dróg. Wówczas niezbędne jest zainwestowanie w sportową, specjalną odzież rowerową. Jaką odzież na rower wybrać?

odziez-na-rower
Termoaktywna odzież na rower

Zwykłe, bawełniane spodenki czy spodnie są wystarczające, jeżeli na rowerze spędzamy od 30 do 90 minut i jedziemy stosunkowo wolno. Gdy jednak pedałujemy intensywnie, to prędzej czy później, okazuje się, że nasz ubiór jest mokry. Odzież termoaktywna to odzież uszyta ze specjalnych, przewiewnych materiałów. Efekt? Ciało nie jest mokre, bo cały pot jest odprowadzany na zewnątrz – skóra oddycha.

Jaką odzież rowerową kupić? Poza tym, że powinna ona być termoaktywna, ważne jest też podjęcie innych decyzji. Jeżeli chodzi o krótkie spodenki rowerowe, to producenci zasadniczo oferują spodenki bez i z wkładką. Odzież z wkładką przyda się wówczas, gdy na rower wsiadasz po dłuższej przerwie – wówczas rzeczywiście możesz odczuwać dyskomfort. W przypadku wyboru długich spodni, koniecznie należy zwrócić uwagę na to, jak są one zakończone. Jeżeli nogawka będzie dokładnie przylegać do ciała, to trudniej będzie je zniszczyć. Poza spodenkami czy spodniami dobrze pamiętać o koszulce. I tu można wybierać wśród wielu modeli – ważne, by koszulka dokładnie przylegała do ciała i – podobnie jak reszta odzieży – była wykonana z materiałów termoaktywnych.

Ranking odzieży rowerowej

W sieci bez trudu można znaleźć ranking odzieży rowerowej. Taki, poza wymienionymi elementami garderoby najczęściej zawiera również kurtki rowerowe i buty. Trudno powiedzieć, czy zapoznanie się ze zestawieniem pomoże wybrać najlepszą odzież – zakup takich produktów jest bardzo indywidualny. Wybór odpowiedniej odzieży rowerowej powinien być niewątpliwie dostosowany do czynników atmosferycznych. Jaka odzież rowerowa będzie najlepsza na jesienną pluchę? Poza tym, że powinna być termoaktywna, ważne też, by była ciepła.

Odzież rowerowa – opinie i cena

Jeżeli chodzi o opinie, to najlepiej szukać ocen wystawionych konkretnym producentom odzieży rowerowej. Trudno mówić o cenach odzieży odzieżowej. To, jaka kwota będzie widnieć na paragonie otrzymanym ze sklepu sportowego, zależy od jakości materiału i producenta.

Odzież na rower – Cena i Ranking 2017

W poniżych tabelach znajdują się Rankingi oraz Ceny trzech aktualnie najpopularniejszych produktów w kategorii buty rowerowe, spodnie na rower, spodenki rowerowe, koszulka na rower, bluza rowerowa oraz kurtka na rower.. Ranking jest aktualizowany każdego dnia.

Ranking najlepszych butów na rower

Ranking najlepszych spodni na rower

Ranking najlepszych spodenek na rower

Ranking najlepszych koszulek na rower

Ranking najlepszych bluz na rower

Ranking najlepszych kurtek na rower

Zainteresowania odwiedzających:
  • jaka odziez kolarska wybrac z ali
  • jaką odzież rowerową wybrać
  • jakiej firmy odzież na rower
  • ra king koszulek kolarskich

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pin It on Pinterest

Close