Twistery i dyski do ćwiczeń

Coraz więcej osób zwraca uwagę na swoją kondycję fizyczną. Jeśli uważamy, że nie jest ona odpowiednia, koniecznie powinniśmy zdecydować się na ćwiczenia. Strzałem w dziesiątkę może okazać się dla nas dysk do ćwiczeń, który obecnie można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Również twister do ćwiczeń jest doskonałym pomysłem. Warto nadmienić, że posiada on wiele atutów, jednakże dość trudno jest podjąć odpowiednią decyzję odnośnie tego, jaki twister będzie dla nas najlepszy. Jakie zalety posiada twister? Cena na pewno jest jedną z nich.

Ćwiczenia na twisterze niwelują  bóle głowy, wpływają na reumatyzm oraz łagodzą objawy wywołane stresem.

Ćwiczenia na twisterze

Ćwiczenia, które możemy wykonać za pomocą twistera dzielimy na ćwiczenia na talię i brzuch oraz ćwiczenia na ręce. Ćwiczenia na ręce polegają na podciąganiu linek za pomocą rąk do poziomu klatki piersiowej. Wzmacniamy tym samym mięśnie dwugłowe ramion oraz mięśnie przedramion. Podczas wykonywania ćwiczenia istotnym jest, aby ramiona były blisko ciała i nie poruszały się. Linki twistera należy także podciągać aż na wysokość głowy. Wtedy ćwiczymy także mięśnie trójgłowy ramienia.  Zaleca się wykonanie po 10 do 15 podciągnięć w 3 do 4 seriach ćwiczeń.

Ćwiczenia na talię i brzuch polegają natomiast na obracaniu się na twisterze w prawo i w lewo, w czasie gdy klatka piersiowa jest nieruchoma, tak więc poruszają się tylko dolne partie ciała. Zaleca się wykonywanie tego ćwiczenia przez 6-9 minut.

Twister obrotowy z wyświetlaczem
Twister obrotowy z wyświetlaczem

Dysk do ćwiczeń – efekty

Zarówno dysk, jak i twister do ćwiczeń, zapewniają nam dość szybkie efekty w postaci poprawy naszej dotychczasowej kondycji fizycznej. To samo dotyczy urządzenia, jakim jest twister do ćwiczeń – efekty są widoczne między innymi w poprawieniu równowagi oraz ogólnym wzmocnieniu całego ciała. Warto zdecydować się na taki dysk fitness, który zapewni nam regulację wysokości. Dzięki temu bez problemów dostosujemy go do swoich aktualnych oczekiwań. Jeśli zaś chodzi o twister fitness, z jego pomocą naprawdę szybko uda nam się wymodelować linię talii czy ud – w zależności od indywidualnych oczekiwań.

Twister – cena

Urządzenia do ćwiczeń fitness są zróżnicowane pod względem cenowym. Nie należy jednak kierować się tylko tą kwestią, ponieważ ważny powinien być dla nas także inny aspekt, a mianowicie opinie na temat wybranych urządzeń dostępne w Internecie.

 • Twister do ćwiczeń – opinie zazwyczaj skupiają się na efektach związanych z wyrzeźbieniem sylwetki. Internauci często polecają urządzenia magnetyczne.
 • Dysk do ćwiczeń – opinie na ogół dotyczą tworzywa, z jakiego został on wykonany, które bezpośrednio wpływa na wytrzymałość produktu.

Jaki dysk do ćwiczeń okaże się dla nas najodpowiedniejszy? Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę swoją aktualną kondycję fizyczną oraz rezultaty, które chcemy osiągnąć. Jeśli chcemy znaleźć odpowiedź na pytanie, jaki twister będzie dla nas najlepszy, również powinniśmy mieć na uwadze powyższe kwestie.

Dyski i Twistery – Cena i Ranking 2018

W poniższej tabeli znajduje się Ranking oraz Cena dziesięciu aktualnie najpopularniejszych produktów w kategorii Dyski i Twistery. Ranking jest aktualizowany każdego dnia.

Zainteresowania odwiedzających:
 • przyrzad do cwiczen stawu skokowego
 • twister do cwiczen yoytube

3 Komentarzy “Twistery i dyski do ćwiczeń

 • 24 września 2017 at 21:10
  Permalink

  Szczerze mówiąc to nigdy wcześniej nawet nie słyszałem o takim urządzeniu jak obrotowy twister. Po przeczytaniu tego artykułu zastanawiam się czy sobie takiego nie kupić, skoro ma tyle zalet 🙂 Z tego co tutaj wyczytałem to jest to bardzo wszechstronne urządzenie, no naprawdę przyznam, że jestem pod wrażeniem 🙂

  Reply
 • 25 lipca 2017 at 12:39
  Permalink

  Ludzie lekceważą te urządzenia a one są rewelacyjne. Ja uwielbiam ćwiczyć szczególnie na twisterze. Bardzo wzmacnia mieśnie, naprawdę warto.

  Reply
 • 1 września 2015 at 11:35
  Permalink

  Bardzo przydatny po kontuzjach stawu skokowego w przypadku braku całkowitej stabilności stawu. Polecam wszystkim moim pacjentom.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close

Pin It on Pinterest