Atlas do ćwiczeń

Każdy komu zależy na budowaniu masy mięśniowej, osiągnięciu rzeźby czy po prostu kształtowaniu swojej sylwetki i dążeniu do upragnionej figury, ma do dyspozycji pokaźną gamę sprzętów do ćwiczeń. Jednym z nich jest atlas treningowy. Atlas taki pozwala na ćwiczenie wielu partii mięśniowych i działa ogólnorozwojowo. Praktycznie każda siłowania czy też fitness wyposażona jest w atlas kulturystyczny. To sprzęt, który umożliwia wykonywanie różnego rodzaju ćwiczeń w zależności do tego jak bardzo jest złożony. Do wyboru jest wiele modeli w różnych cenach.

Atlas umożliwia także ćwiczenia w domu. Najtańszy sprzęt z tego rodzaju można kupić już za kilkaset złotych, a te najwyższej jakości, najbardziej złożone przystosowane do wykonywania wielu złożonych ćwiczeń, to już koszt sięgający rzędu nawet kilku tysięcy złotych. Mając jednak do dyspozycji wolną gotówkę, a w domu przestrzeń na zainstalowanie takiego urządzenia do ćwiczeń, warto przeznaczyć te pieniądze na zakup sprzętu tego typu. Atlas treningowy to solidna konstrukcja, która zapewni możliwość wykonywanie codziennych treningów bez ryzyka, że szybko zacznie się coś psuć.

Co zyskasz?

Atlas do ćwiczeń Axer Master A2551
Atlas do ćwiczeń Axer Master A2551
 • Sprzęt, na którym może ćwiczyć każdy – początkujący i zaawansowany.
 • Bezpieczny trening – wszystkie obciążenia są zabezpieczone.
 • Jeden, uniwersalny sprzęt do kompleksowego treningu wszystkich partii mięśniowych.
 • I co najważniejsze, wspaniałe efekty!

Korzystając z możliwości jakie daje atlas, już bardzo szybko dostrzeżemy efekty, które chcemy uzyskać względem swojej sylwetki. Atlas do ćwiczeń stanowi idealne rozwiązania zarówno dla pań i panów, którzy chcą się ogólnie wzmocnić, zyskać piękną sylwetkę i powalczyć o rzeźbę czy też masę. To świetna alternatywa dla siłowni, która w porównaniu do jednorazowego wydatku jakim jest zakup tego sprzętu, jest znacznie droższa. Kupując atlas płacimy raz i korzystamy do woli, a za siłownię trzeba płacić co miesiąc, w efekcie portfel systematycznie zostaje odchudzony o znaczną kwotę.

Czym się kierować przy zakupie?

 1. Najważniejsze jest poznanie i określenie własnych potrzeb. Nie warto inwestować w sprzęt, którego część w ogóle nam się nie przyda, a za którą niewątpliwie będziemy musieli dopłacić.
 2. Wielkość  – musimy wziąć pod uwagę ilość posiadanego przez nas miejsca. Niektóre atlasy są ogromne i nie zmieścimy ich w mieszkaniu!
 3. Możliwość dołożenia dodatkowych funkcji w późniejszym czasie.
 4. Wytrzymałość i stabilność – Jeśli mamy jakieś wątpliwości co do wymienionych cech to zrezygnujmy z zakupu takiego sprzętu! Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Atlas to jeden z najbardziej uniwersalnych przyrządów do ćwiczeń jakie kiedykolwiek powstały.

Najlepszy atlas do ćwiczeń umożliwia ćwiczenie wszystkich partii mięśniowych wykonując nawet 40 rodzajów różnych ćwiczeń. Przed zakupem dla pewności można zapoznać się z opiniami, do czego wystarczy wpisanie hasła atlas do ćwiczeń opinie, bądź zapoznać się z opiniami na naszej stronie i już zyskujemy znaczną liczbę ocen, z którymi warto się zapoznać.

Atlas do ćwiczeń – Cena i Ranking 2018

W poniższej tabeli znajduje się Ranking oraz Cena dziesięciu aktualnie najpopularniejszych produktów w kategorii Atlasy. Ranking jest aktualizowany każdego dnia.

Zainteresowania odwiedzających:
 • atlas do ćwiczeń w domu
 • atlas do ćwiczeń opinie
 • atlas do ćwiczeń
 • tani atlas do domu
 • atlas do ćwiczeń jaki wybrać
 • atlas do ciwiczeń
 • atlas do cwiczen w domu jakiej firmy kupic
 • atlasy do domu
 • atlasy do treningu ranking
 • jaki atlas do cwiczen polecacie

4 Komentarzy “Atlas do ćwiczeń

 • 25 września 2017 at 10:06
  Permalink

  Wybór odpowiedniego atlasu to nie jest łatwa sprawa. W końcu jest to dosyć kosztowny sprzęt i chyba nikt nie chce wyrzucić pieniędzy w błoto. Ten ranking w jakimś stopniu ułatwi mi zakup, ale wciąż nie wiem na jaki rodzaj konkretnie się zdecydować. Mój budżet na ten cel to około 3500zł. Co byście najbardziej polecili w tej cenie?

  Reply
 • 14 czerwca 2017 at 09:42
  Permalink

  Dziewczyny odchudzanie proponuje zaczac od motywacji, jak potrzebujecie cos na motywacje, poszukajcie sobie w goglu; odchudzanie przed i po by sasetka

  Reply
 • 29 maja 2017 at 20:15
  Permalink

  Ciekawy artykuł, chyba wybiorę Hektora 3… słyszałem od znajomych, że to solidny sprzęt i mieści się idealnie w moim budżecie. Taki atlas to mega fajna sprawa, nie trzeba płacić za karnety i dojeżdżać na siłkę. Już nie mogę się doczekać aż go kupię, trening zrobiony w domowym zaciszu to piękna sprawa 😀

  Reply
 • 5 lipca 2014 at 12:35
  Permalink

  Długo szukałem informacji jaki atlas kupić. Dzięki waszej stronie zdecydowałem się na Bat Sport 4300 i nie żałuję! Dzięki!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close

Pin It on Pinterest